Geografia – proces, forma, obiekt: konkurs fotograficzny

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Do 15 stycznia 2019 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach 7. edycji konkursu fotograficznego „Geografia – proces, forma, obiekt”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz do studentów.

Tematem konkursu jest przedstawienie procesów zachodzących w środowisku geograficznym – procesów naturalnych oraz uwarunkowanych działalnością człowieka. Procesy mogą być przedstawione również jako formy i obiekty będące ich efektem.

Nabór zgłoszeń prowadzony jest w dwóch kategoriach:

• procesy i formy naturalne;
  • obiekty antropogeniczne.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora, którym jest Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.

Strona WWW 7. edycji konkursu fotograficznego „Geografia – proces, forma, obiekt”.

2018-04-25
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 25 Kwiecień, 2018 - 09:12; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: środa, 25 Kwiecień, 2018 - 09:12; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski