Letnia Szkoła Ekonomiczna Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Zaproszenie do Letniej Szkoły Ekonomicznej Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Odbędzie się ona 5 i 6 lipca 2018 r. w siedzibie BFG w Warszawie.

LSE to autorski projekt funduszu, którego celem jest upowszechnienie wiedzy związanej z działalnością naszej instytucji. Uczestnicy będą mieli niecodzienną okazję uczyć się od wybitnych praktyków kilku specjalistycznych gałęzi finansów i pokrewnych dziedzin takich jak analiza stabilności finansowej i otoczenia makroekonomicznego, analiza działalności banku, operacje skarbowe, rachunkowość, dochodzenie należności, komunikacja w instytucji finansowej.

Program przeznaczony jest dla najlepszych studentów ostatnich lat oraz absolwentów do 35 roku życia – ekonomii, finansów, zarządzania, prawa, nauk ścisłych, ale nie tylko.

Udział w LSE jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie WWW Letniej Szkoły Ekonomicznej

2018-06-08
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 8 Czerwiec, 2018 - 13:09; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: piątek, 8 Czerwiec, 2018 - 13:09; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski