Świąteczne Warsztaty Chóralne

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

świąteczne warsztaty

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież (od 10 lat wzwyż) na Świąteczne Warsztaty Chóralne.
Warsztaty będą składały się z dwóch spotkań:
08 grudnia 2018 r. (sobota), godz. 16.00 - 17.30
15 grudnia 2018 r. (sobota), godz. 16.00 - 17.30

Miejsce: Akademickie Centrum Kultury UG, Gdańsk, ul. Wita Stwosza 58, sala 41.
Program:
* kolędy i pastorałki
* ćwiczenia oddechowe i emisyjne
* kanony i zabawy muzyczne
* nagranie wybranych kolęd
* wspólny występ na koniec warsztatów.
Warsztaty mają na celu nauczyć dzieci i młodzież wybranych kolęd i pastorałek, wspólnie popracować nad oddechem i emisją głosu, pobudzić kreatywność i muzykalność, a także wprowadzić w świąteczny nastrój poprzez wspólne muzykowanie.
Doświadczenie śpiewania w chórze uczy współdziałania w grupie i dążenia do jednego celu, pobudza kreatywność muzyczną, wycisza oraz uwrażliwia. Przede wszystkim jest to jednak doskonała zabawa i wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu.
Warsztaty poprowadzi Anna Barszcz - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, doświadczony pedagog, instruktor śpiewu w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego JANTAR.
Koszt dla dzieci pracowników Uniwersytetu Gdańskiego - 5 zł/jednorazowe warsztaty (dla pozostałych - 10 zł/jednorazowe warsztaty).

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rezerwacja biletów w witrynie: https://ekobilet.pl/ack/swiateczne--warsztaty-choralne--1543998075826/325431-bilety

Więcej informacji pod adresem mailowym: chor@ug.edu.pl oraz na stronie www.ack.ug.edu.pl

Obecność rodziców mile widziana - zapraszamy do wspólnego, świątecznego kolędowania.

2018-12-05
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 5 Grudzień, 2018 - 11:09; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: środa, 5 Grudzień, 2018 - 11:12; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski