Trwa rejestracja do IV edycji Audit OdyssEY – konkursu dla studentów

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Właśnie trwa rejestracja do IV edycji Audit OdyssEY – konkursu dla studentów, organizowanego przez EY Polska – lidera w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego oraz doradztwa biznesowego.

Dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać rolę audytora albo po prostu świadomie zdecydować o tym, w którym kierunku poprowadzić biznesową karierę – pozycja obowiązkowa!

Bezcenne doświadczenie w biznesie, bez uszczerbku na uczelnianym planie zajęć oraz masa nagród – w tym m.in. 20 000 zł, szkolenia ACCA oraz kariera w EY.

Zbierz 3-4 osobową drużynę, zarejestruj się i startuj!

Zapisy trwają do 29 marca, więcej na: www.auditodyssey.pl

2019-03-12
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 12 Marzec, 2019 - 11:11; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik Ostatnia zmiana: wtorek, 12 Marzec, 2019 - 11:11; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik