Zbiórka książek dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Tadeusza Bilikiewicza

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Z inicjatywy Parlamentu Studentów, we współpracy z niektórymi radami samorządów oraz Radą Doktorantów UG, na terenie uczelni do 6 czerwca będzie odbywała się akcja zbiórki książek dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.

Jeśli posiadasz, znajdujące się w dobrym stanie książki możesz przekazać je do pojemników znajdujących się na Uniwersytecie Gdańskim w następujących miejscach:

Budynek Wydziału Biologii

Budynek Neofilologii,

Budynek Wydziału Nauk Społecznych

Budynek Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki

Dom Studencki nr 10 – punkt ksero

2019-05-13
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 13 Maj, 2019 - 09:27; osoba wprowadzająca: Julia Bereszczyńska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13 Maj, 2019 - 09:27; osoba wprowadzająca: Julia Bereszczyńska