I Letnia Szkoła Bezpieczeństwa i Politologii

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Letnia szkoła bezpieczeństwa i politologiiLetnia Szkoła Bezpieczeństwa i Politologii jest wyjątkową okazją do spotkania oraz integracji studentów i wykładowców naszej alma mater. Adresowana jest do wszystkich studentów oraz doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym i ujmowanym interdyscyplinarnie bezpieczeństwem i naukami o polityce.

W ramach opłaty oferujemy przejazd na trasie Gdańsk - Borzechowo - Gdańsk, zakwaterowanie w domkach z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie (śniadania - obiady - kolacje), udział w imprezach integracyjnych i ogniskach. W ramach wydarzenia każdy może wziąć udział w wykładach i warsztatach a także zgłosić własne wystąpienie.

Data: 14 - 16 września. Wyjazd 14 września (sobota) godz. 9:00 spod budynku Wydziału Nauk Społecznych, powrót 16 września ok. godziny 13:00.

Koszt wyjazdu: 150 zł. Zgłoszenia oraz wpłaty należy wysyłać do 11 lipca. Wpłaty na konto Fundacja na rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego

80-308 Gdańsk, ul. Wita Stwosza 58, lok. 107

BNP Paribas 88 1750 0012 0000 0000 2171 7401

Po dokonaniu wpłaty należy przesłać zgłoszenie mailowe na adres: szkolaletniabip.ug@gmail.com

W wiadomości mailowej musi znaleźć się informacja na jakim kierunku oraz na którym roku studiuje osoba przesyłająca zgłoszenie.

Jedynie przesłanie zgłoszenia po dokonaniu wpłaty umożliwia udział w wyjeździe.

Osoby zainteresowane wygłoszeniem referatu proszone są o wysłanie tytułu referatu oraz krótkiego streszczenia do dnia 1 września 2019 roku.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Instytut Politologii Wydziału Nauk Społecznych UG

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego

Studenckie Koło Naukowe Bałkanika

Parlament Studentów Uniwersytet Gdańskiego