AZS Student Camp

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

We wrześniu w ośrodku AZS Wilkasy na Mazurach  można będzie sprawdzić, czym naprawdę jest AZS. Połączenie sportu i zabawy to AZS Student Camp. Koszt wyjazdu to 699 zł, a dzięki dofinansowaniu ze strony AZS Gdańsk dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego - jedynie 350 zł.

Zapisy i koordynacja grupy "AZS GDAŃSK" Mikołaj Hertel - telefon 694 022 022

AZS Student Camp Mazury to ogólnopolska imprezowo-sportowa integracja AZS. To nie jest zwykły obóz sportowy. To 7 dni doskonałej zabawy, sportu i niezapomnianych wspomnień, podczas których masz możliwość spotkania ludzi z całej Polski z takimi samymi zajawkami jak Ty.

Ośrodek AZS Wilkasy to pięknie położona baza nad jeziorem Niegocin z pełną infrastrukturą do uprawniania sportu i ostatnich chwil relaksu przed nowym rokiem akademickim.

Od Ciebie zależy co wybierasz: śpisz do późna lub ostro trenujesz - imprezujesz lub chillujesz nad pięknym jeziorem.

Jeżeli jesteś w AZS, byłeś / byłaś na AMPach lub wcześniejszych obozach, wiesz jaki magiczny klimat ukryty jest w tych trzech literkach! Jeżeli jeszcze nie jesteś w AZS, nie przejmuj się! Przyjedź do Wilkas, a na pewno się w nich zakochasz! Liczy się Atmosfera Zabawa Sport!

Wszystkie informacje o obozie znajdziesz na stronie studentcamp.azs.pl.

2019-08-21
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 21 Sierpień, 2019 - 13:38; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik Ostatnia zmiana: środa, 21 Sierpień, 2019 - 13:38; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik