See & Say - wydarzenie dla wchodzących na rynek pracy

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR zaprasza na przegląd See&Say: Makers.

Podczas See&Say: Makers poznasz bliżej rozmaite aspekty pracy w branży kreatywnej, marketingowej, mediowej i produkcyjnej.

Możesz wziąć udział w certyfikowanych warsztatach, poznać potencjalnych przyszłych pracodawców albo od razu dostać się na staż lub etat.

Zgłoś się do See&Say: Makers i odkryj swoje miejsce w branży.

See&Say to wydarzenie, które ma na celu przybliżenie młodym ludziom, wchodzącym na rynek pracy, branży przemysłów kreatywnych. W ramach projektu uczestnicy mają możliwość odbycia kilku 15-minutowych rozmów z przedstawicielami najlepszych firm w branży oraz wzięcia udziału w certyfikowanych warsztatach i szkoleniach.

See&Say nie ma jednak charakteru targów pracy. Zaproszeni przez nas eksperci nie występują w roli rekruterów, ale doradców, z którymi uczestnicy, w trakcie indywidualnych zaplanowanych rozmów, mogą skonsultować  swoje plany, zweryfikować założenia i poznać dokładnie obowiązki i kompetencje potrzebne na danych stanowiskach. (Nie wykluczamy oczywiście możliwości, że studenci dzięki See&Say dostaną staż lub pracę w ramach rozmów z ekspertami).

Kategorie, które obejmuje See&Say to:

• Event
  • PR
  • Reklama
  • Social media
  • Marketing
  • Media Planning Produkcja

Tegoroczna edycja Przeglądu odbędzie się 31 stycznia w godzinach 10:00-18:00 w Warszawie. Termin zgłoszeń mija 18 grudnia. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

www.seesay.pl

2019-12-04
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 4 Grudzień, 2019 - 09:04; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik Ostatnia zmiana: środa, 4 Grudzień, 2019 - 09:04; osoba wprowadzająca: Andrzej Żurawik