Bądź proAKTYWNY w dążeniu do rozwoju

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Jeśli w aktualnych okolicznościach dysponujesz czasem i chcesz wykorzystać go również na działania związane z budowania własnego kapitału wiedzy i umiejętności poszukiwania pracy czy planowania przyszłości zawodowej – zapraszamy do skorzystania ze wsparcia ONLINE oferowanego w ramach projektu ProUG przez BIURO KARIER.

Z CZEGO MOŻESZ SKORZYSTAĆ?

Indywidualne spotkania ON-LINE z doradcą zawodowym

Oferujemy Ci indywidualne spotkania z doradcą zawodowym. Tematyka spotkań jest różnorodna, tak jak różnorodni są jej uczestnicy. Podążamy za Twoimi potrzebami, a treść i liczba spotkań zależy od Ciebie.

Spotkania pomogą Ci, jeśli:

• chcesz zweryfikować swoje pomysły lub szukasz inspiracji, by zacząć działać
  • potrzebujesz informacji na temat ofert pracy lub potencjalnych pracodawców
  • zależy Ci na udoskonaleniu dokumentów aplikacyjnych
  • przygotowujesz się do składania aplikacji na wybrane stanowiska
  • spodziewasz się pierwszych lub kolejnych rozmów kwalifikacyjnych

Test ON-LINE

Zapraszamy Cię do bezpłatnego skorzystania z badania testem kompetencji. Wykonując test możesz dowiedzieć się więcej o swoim stylu działania oraz sprawdzić wybrane umiejętności, a jego rezultat może stanowić punkt wyjścia do rozmowy o przyszłości zawodowej.

O wyniku testu rozmawiamy tylko z osobą, której on dotyczy, a pisemny raport trafia wyłącznie do jej rąk własnych.

Coaching ON-LINE

Dajemy Ci również możliwość skorzystania z indywidualnych spotkań on-line z coachem, jeśli czujesz, że potrzebujesz jeszcze więcej pracy nad sobą, swoim rozwojem zawodowym i osobistym.

Zainteresował Cię udział w projekcie ProUG? Masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości? Zadzwoń lub napisz - na bieżąco odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Konsultacje i spotkania realizujemy korzystając z  MS Teams.

Biuro Karier

Tel. 58 523 33 78

Email: doradca.zawodowy@ug.edu.pl

ul. Bażyńskiego 1a, pokój 123 (I piętro)

DLA KOGO JEST PROJEKT?

Do udziału w projekcie ProUG zapraszamy Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, wszystkich wydziałów, kierunków i specjalności, zarówno studiów licencjackich, jak i magisterskich, stacjonarnych lub niestacjonarnych.

Ideą projektu ProUG jest wsparcie w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy.

Jeżeli:

• jesteś zaledwie na wstępnym etapie zastanawiania się nad przyszłością zawodową
  • już badasz możliwości odbywania stażu, praktyk lub wolontariatu
  • poszukujesz ofert pracy w dziedzinie w której się kształcisz
  • po prostu szukasz zajęcia na wakacje albo ‘po godzinach’

2020-02-18
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 18 luty, 2020 - 14:26; osoba wprowadzająca: Piotr Szpajer Ostatnia zmiana: piątek, 10 Kwiecień, 2020 - 14:25; osoba wprowadzająca: Piotr Szpajer