Studia Podyplomowe Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii | Serwis główny UG

Studia Podyplomowe Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii

Czas trwania i forma studiów

2 semestry

Zajęcia prowadzone w trybie niestacjonarnym. Odbywać będą się w budynku Wydziału Prawa i Administracji UG, ul. Bażyńskiego 6 w Gdańsku, co dwa tygodnie,w formie wykładów i konserwatoriów prowadzonych przez specjalistów, pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, wśród których znajdują się także praktycy oraz eksperci instytucji rządowych oraz Unii Europejskiego.

Z przyjemnością informujemy, iż od dnia 1.06.2017 r. rozpoczęliśmy RÓWNOLEGLE nabór na STUDIA PODYPLOMOWE PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ I PRAWA NOWYCH TECHNOLOGII realizowane w roku akademickim 2017/18 w ramach projektu Wydziału Prawa i Administracji przygotowanego wspólnie z Wydziałem Zarządzania UG pt. "Stań się konkurencyjny z UG - podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach". Projekt został wybrany do dofinansowania  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.