Przydział miejsc w Domach Studencich Uniwersytetu Gdańskiego

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Odwoławcza Komisja Stypendialna na posiedzeniu w dniu 13 września 2017 r. przydzieliła miejsca dla obcokrajowców, małżeństw, matek z dziećmi i pokoje jednoosobowe dla osób niepełnosprawnych.

Informacja o przyznaniu miejsc lub pokoju w domach studenckich UG zostanie podana 20 września 2017 r. w Dziale Studenckich Spraw Socjalnych lub administracji DS.

Miejsca w DS UG dla studentów, którzy nie otrzymali przydziału z Wydziału lub nie złożyli wniosku do Wydziałowej Komisji Stypendialnej zostaną przyznane na posiedzeniu Odwoławczej Komisji Stypendialnej w dniu 6 października 2017 r. Wyniki zostaną ogłoszone 9 października 2017 r.

2017-09-13
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 12 Wrzesień, 2014 - 12:12; osoba wprowadzająca: Agnieszka Licznerska Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:16; osoba wprowadzająca: Agnieszka Licznerska