fbpx Sposoby na COVID-19, czyli jak radzić sobie z funkcjonowaniem w trudnych czasach? Konferencja online studenckich kół naukowych | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Biuro Rzecznika Prasowego Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Bażyńskiego 8
e-mail: biuro.rzecznika@ug.edu.pl
Gdańsk, 16.12.2020 r.

INFORMACJA PRASOWA

Jak obecnie funkcjonują studenckie koła naukowe, jakie mają sposoby na COVID-19 i jak radzą sobie w tak trudnych czasach? Swoim doświadczeniem podzielą się studenci z kilkunastu kół naukowych z uczelni z całej Polski w czasie konferencji pt.  Kół naukowych sposoby na COVID-19, czyli jak radzić sobie z funkcjonowaniem w trudnych czasach. W konferencji udział wezmą także eksperci z zakresu mediów, PR i marketingu.

Konferencja, zorganizowana przez Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się 18 grudnia 2020 r. w godz. 9.00-15.30 za pomocą platformy MS Teams. Wydarzenie jest otwarte, można do niego dołączyć poprzez link: kliknij tutaj aby dołączyć do konferencji

Program dostępny jest w załączniku oraz na stronie: "Kół naukowych sposoby na COVID-19 (...)" Konferencja naukowa | Aktualności - Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

Konferencja Kół naukowych sposoby na COVID-19, czyli jak radzić sobie z funkcjonowaniem w trudnych czasach”, skierowana jest do przedstawicieli kół naukowych i organizacji studenckich, których działalność związana jest z szeroko pojętymi mediami, reklamą i PR. Celem wydarzenia jest wymiana poglądów i doświadczeń studentów zaangażowanych w działalność kół naukowych. Ten trudny dla wszystkich czas zmusza do poszukiwania niestandardowych rozwiązań i otwarcia się na nowe technologie, dlatego tak ważnym jest wypracowanie dobrych praktyk i znalezienie skutecznych sposobów na przyciągnięcie uwagi odbiorców.

W dyskusji wezmą udział m.in. eksperci związani z mediami: Kuba Kaługa (RMF FM), Kryspin Pluta (reżyser), Kapuczina - Paulina Rudnicka (blogerka) oraz przedstawiciele partnerów konferencji: Michał Polak (Warszawski Instytut Bankowości) i Marcin Wąsik-Wiszniewski (Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem*).

Organizatorem konferencji jest Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.