fbpx Spotkanie z prof. Jerzym Buzkiem na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Spotkanie z prof. Jerzym Buzkiem na Uniwersytecie Gdańskim

dr Beata Czechowska-Derkacz
rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Bażyńskiego 8
80-309 Gdańsk-Oliwa
tel. (+58) 523 25 84
e-mail: prasa@ug.edu.pl
Gdańsk, 03.04.2018 r.

INFORMACJA PRASOWA

Prof. dr hab. Andrzej Stępniak, Kierownik Ośrodka Badań Integracji Europejskiej Uniwersytetu Gdańskiego, dr hab. Monika Bąk, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Ekonomicznego UG oraz Jarosław Wałęsa, Poseł do Parlamentu Europejskiego zapraszają na spotkanie z prof. Jerzym Buzkiem, Premierem RP w latach 1997 – 2001, Przewodniczącym Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Eueropejskiego pt. „Jaka Polska w jakiej Unii?” w ramach Obchodów Dnia Europy 2018.

Wstęp wolny.

Czas: 6 kwietnia 2018, godz. 13.00
Miejsce: Wydział Ekonomiczny UG, Sopot, Armii Krajowej 119/121, Aula „O”

Wizyta Profesora Buzka odbywa się w ramach XV edycji Obchodów Dnia Europy 2018, które organizuje Ośrodek Badań Integracji Europejskiej Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Biurem Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Wałęsy. Obchody odbywają się pod Patronatem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego dr hab. Jerzego Gwizdały, prof. nadzw.