fbpx O równości w biznesie na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

O równości w biznesie na Uniwersytecie Gdańskim

dr Beata Czechowska-Derkacz
rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Bażyńskiego 8
80-309 Gdańsk-Oliwa
tel. (+58) 523 25 84
e-mail: prasa@ug.edu.pl
Gdańsk, 18.04.2018 r.

INFORMACJA PRASOWA

Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Pryzmat działające przy Katedrze Marketingu Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim zaprasza na prelekcje „Równość w biznesie”. Czy kobiety i branża stoczniowa to może być przepis na sukces? Czy równouprawnienie istnieje w biznesie? Jak przeprowadzić rozmowę o awans lub podwyżkę?

Czas: 19 kwietnia 2018, godz. 16.00
Miejsce: Wydział Zarządzania UG, Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne, Sopot, ul. Piaskowa 9, aula C-20

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja od organizatorów:

“Nie powinieneś czuć się zobowiązany do wspierania danej osoby tylko dlatego, że jest kobietą, ale powinieneś wspierać ją, bo wierzysz w jej pomysły i umiejętności.” - tak mawia Sheryl Sandberg, Szefowa Operacyjna Facebooka, która w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie postanowiła założyć organizację “Lean In”. Misją organizacji jest realizacja między innymi działań takich jak promocja przedsiębiorczości wśród kobiet, aktywne włączenie do pracy kobiet wykluczonych z rynku pracy oraz wspieranie kobiet na różnorodnych polach rozwoju poprzez mentoring, coaching, spotkania i szkolenia.

W ramach Lean In aktywnie działa ponad 33 000 jednostek z całego świata, w tym jedno utworzone
województwie pomorskim - Lean In Poland.

„Równość w biznesie” to spotkanie nie tylko dla kobiet. Prelegenci jakimi będą charyzmatyczni
i niezwykli ludzie biznesu, poruszą tematy związane z równouprawnieniem w pracy i korzyściami świadomej polityki włączania kobiet. Po prelekcji odbędą się półtorej-godzinne warsztaty, na które zaproszone zostaną tylko kobiety. Będzie to konkretna dawka wiedzy podnosząca pewność siebie
i kompetencje miękkie, które są kluczowe w karierze, szczególnie dla przyszłych liderów i managerów.

PRELEGENCI:

• Aleksandra Harasiuk - inicjatorka Lean in Poland, brokerka eksportowa w projekcie Pomorski Broker Eksportowy w Agencji Rozwoju Pomorza SA
  • Jakub Jakubowski - Redaktor Naczelny magazynu Prestiż - magazyn Trójmiejski.
  • Hanna Borejszo, Magdalena Borejszo-Bulc - właścicielki firmy rodzinnej z branży stoczniowej AHB Service z Gdańska
  • Nazeen Koonda-Masood - imigrantka z Indii, PR-owiec, twórczyni Lean In Malysia

Kontakt: knpryzmat@gmail.com

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1586979994713501/