fbpx Nagroda Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska dla dr Tomasza Snarskiego z UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

dr Beata Czechowska-Derkacz
rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Bażyńskiego 8
80-309 Gdańsk-Oliwa
tel. (+58) 523 25 84
e-mail: prasa@ug.edu.pl
Gdańsk, 01.03.2019 r.

INFORMACJA PRASOWA

Z przyjemnością informujemy, że dr Tomasz Snarski, adiunkt w Katedrze Prawa Karnego Materialnego i Kryminologii Wydziału Prawa i Administracji UG został laureatem nagrody Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne indywidualne osiągnięcia naukowe dla młodych pracowników nauki w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych.

Nagroda została przyznana za książkę pt. "Debata Hart - Fuller i jej znaczenie dla filozofii prawa", wydaną w 2018 roku. Uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się w maju b.r. podczas Walnego Zebrania Gdańskiego Towarzystwa Naukowego.

Nagrody naukowe Gdańskiego Towarzystwa Naukowego i Prezydenta Miasta Gdańska zostały przyznane po raz czterdziesty trzeci.