fbpx Akademickie Targi Pracy Trójmiasto na Uniwersytecie Gdańskim | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto na Uniwersytecie Gdańskim

dr Beata Czechowska-Derkacz
rzecznik prasowy Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Bażyńskiego 8
80-309 Gdańsk-Oliwa
tel. (+58) 523 25 84
e-mail: prasa@ug.edu.pl
Gdańsk, 28.10.2019 r.

INFORMACJA PRASOWA

Już jutro, 29 października na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbędą się VI Akademickie Targi Pracy Trójmiasto. Wydarzenie jest organizowane przez Biura Karier największych uczelni wyższych na Pomorzu: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej oraz Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Wstęp wolny.

Informacje od organizatorów:

Ideą przewodnią Targów jest przede wszystkim umożliwienie szukającym pracy studentom i absolwentom bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Odwiedzający Targi mogą uzyskać aktualne informacje na temat wybranych firm, zapoznać się z procesem rekrutacyjnym, sprawdzić jakie są aktualne oferty pracy oraz dowiedzieć się wszystkiego o możliwościach odbycia praktyk i staży. Dla pracodawców Targi stanowią doskonałą okazję, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz dotrzeć bezpośrednio do studentów i absolwentów największych trójmiejskich uczelni.

W tym roku PARTNERAMI ATP Trójmiasto 2019 zostały firmy: State Street Bank Polska, WNS Global Services oraz ATP Cargo SA.

State Street Bank Polska od lat wspiera międzyuczelniane targi pracy ATP Trójmiasto.  Specjalizuje się w dostawie usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działających na całym świecie. Po raz kolejny patronem została również firma WNS Global Services, która jest wiodącą firmą sektora Business Process Management. Pomaga zarządzać dużymi procesami biznesowymi międzynarodowych przedsiębiorstw. Trzecim partner to ATC Cargo SA, operator logistyczny oferujący kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają do udziału w licznych konkursach, w których gwarantują bardzo atrakcyjne nagrody!

Akademickie Targi Pracy odbędą się 29 października 2019 (wtorek), w godzinach 9.00-16.00 na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie na Wydziale Nauk Społecznych (ul. Bażyńskiego 4).