Nabór projektów do dofinansowania w ramach II+

Dofinansowanie prac przedwdrożeniowych w ramach projektu Inkubator Innowacyjności+

W związku z uruchomieniem projektu Inkubator Innowacyjności+ Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza otwarcie etapu zgłaszania wyników badań naukowych i prac rozwojowych, w celu otrzymania wsparcia finansowego na prowadzone prace przedwdrożeniowe.

Pracownicy naukowi, doktoranci oraz studenci UG zainteresowani uzyskaniem wsparcia proszeni są o zapoznanie się ze szczegółowymi Zasadami uczestnictwa w projekcie, które zawarte są w poniższych dokumentach:

• Regulamin Uczestnictwa w Projekcie
  • Karta Projektu
  • Harmonogram Prac Przedwdrożeniowych

A następnie złożenie wypełnionych załączników w Centrum Transferu Technologii UG.

Nabór projektów badawczych o wysokim poziomie gotowości technologicznej odbywa się w trybie ciągłym, jednak nie później niż do 30.06.2018 r.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z zespołem Centrum Transferu Technologii UG:

biuro@ctt.ug.edu.pl

tel. + 48 58 523 33 75 lub +48 58 523 33 74

Regulamin uczestnictwa (pliki do pobrania)

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 26. Kwiecień 2017 - 07:28; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Maj 2017 - 14:08; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny