Venture Day 20017

Venture Day 2017 to święto startupów

Tegoroczna konferencja odbyła się 16 listopada 2017 r. Uniwersytet Gdański reprezentował dr Sebastian Susmarski, Dyrektor Centrum Analiz i Ekspertyz. Dyrektor Susamrski przedstawił uczestnikom wydarzenia Ekosystem innowacji Uniwersytetu Gdańskiego oraz możliwości współpracy z Ekspertami UG. Obok wielu znakomitych prelegentów zaproszonych na wydarzenie. Stworzona przestrzeń podczas eventu dała możliwość wymiany informacji, doświadczeń oraz nawiązania relacji pomiędzy przedstawicielami fundyszy venture capital, praktykami środowiska R&D, naukowcami oraz przedsiębiorcami poszukującymi innowacyjnych rozwiązań.

dyrektor prezentuje MK

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 17. Listopad 2017 - 11:54; osoba wprowadzająca: Katarzyna Mioduszewksa Ostatnia zmiana: piątek, 17. Listopad 2017 - 12:11; osoba wprowadzająca: Katarzyna Mioduszewksa

Szkolenie informacyjne - strategiczny program badań naukowych i prac rozwojowych GOSPOSTRATEG

Dnia 7 września 2017 roku, odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące I konkursu na projekty otwarte w ramach programu GOSPOSTRATEG.
Przedstawiciel Centrum Analiz i Ekspertyz uczestniczył w spotkaniu. Posiadamy infomracje oraz potencjał kadrowy, który merytorycznie wpisuje się w badania stosowane prezentowanego projektu. Zapraszamy do kontaktu.

Aplikacja wniosków odbywa się do 29 września 2017 roku. Szczegóły konkursu na stronie NCBR.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 8. Wrzesień 2017 - 10:16; osoba wprowadzająca: Katarzyna Mioduszewksa Ostatnia zmiana: piątek, 8. Wrzesień 2017 - 10:26; osoba wprowadzająca: Katarzyna Mioduszewksa