Zaproszenie na międzynarodową letnią szkołę Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2021

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Center for American Studies zaprasza do udziału w całkowicie darmowej szkole letniej online pt. Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2021

Aby wziąć udział w szkole letniej, nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy specjalistycznej. Udział w Summer School in American Law, Politics & Economy 2021 pozwoli Ci na poszerzenie wiedzy z zakresu dziedzin takich jak prawo, polityka, ekonomia, socjologia... i wiele więcej! Weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez ekspertów z USA i Europy, zyskasz praktyczne umiejętności oraz podniesiesz swoje kompetencje językowe.

Szkoła letnia odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams w dniach 11-25 lipca 2021. Zapisy trwają tylko do 1 MAJA!

Więcej informacji o zapisach i cały program: https://fb.me/e/UOR9WUQO

Załącznik Rozmiar
Plakat wydarzenia 210.72 KB
2021-04-23