fbpx Zaproszenie na konferencję ""Szkoły uczuć. Płeć w historycznych procesach kształtowania emocji" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Szanowni Państwo,

w imieniu Komisji Historii Kobiet Polskiej Akademii Nauk przesyłam zaproszenie do uczestnictwa w konferencji naukowej "Szkoły uczuć. Płeć w historycznych procesach kształtowania emocji", która odbędzie się 23-24 czerwca 2022 roku w Warszawie.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2021 roku.

W załączeniu przekazuję szczegółowe informacje (call for papers) oraz formularz aplikacyjny w języku polskim i angielskim. Bardzo proszę o przekazanie wiadomości do osób zainteresowanych. W razie wszelkich pytań służę pomocą.

Microsoft Office document icon Formularz aplikacyjny PL38.5 KB
PDF icon Call for papers PL149.6 KB