Konkurs na prace magisterskie i licencjackie w tematyce ekonomicznej

 

Informacja o XXV Konkursie Prac Magisterskich i XVII Konkursie Prac Licencjackich

 

Organizatorem konkursów jest Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 116/11, 81-824 Sopot. Dane kontaktowe: e-mail: biuro@gdansk.pte.pl, tel. 58/301-52-46, 501-204-424

W roku 2021/2022 rozpoczyna się XXV edycja Konkursu Prac Magisterskich im. prof. Lucjana Hofmana oraz XVII edycja Konkursu Prac Licencjackich im. prof. Witolda Andruszkiewicza. Konkursy odbywają się corocznie, każda edycja trwa od października do marca kolejnego roku.

Celem Konkursów jest popieranie badań w zakresie współczesnych problemów ekonomicznych i innowacyjności w gospodarce, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju regionu gdańskiego. Promuje on szczególnie uzdolnionych młodych dyplomantów w dziedzinie ekonomii oraz propaguje wiedzę ekonomiczną i działalność Towarzystwa wśród młodzieży akademickiej.

Do Konkursów mogą być zgłaszane prace magisterskie i licencjackie – oraz inżynierskie - napisane w języku polskim i angielskim, poświęcone problematyce ekonomicznej i innowacyjności w gospodarce, które stanowiły przedmiot egzaminu dyplomowego w uczelniach publicznych i niepublicznych z terenu województwa pomorskiego wypromowane w roku kalendarzowym, w którym została ogłoszona edycja Konkursów. Składanie prac konkursowych wraz z rekomendacją recenzenta możliwe jest od października do końca grudnia 2021 r.

Prace ocenia oraz kwalifikuje do nagrody i wyróżnienia Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzi Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Gdańsku, profesorowie trójmiejskich uczelni oraz przedstawiciele organizacji sponsorujących nagrody dla zwycięzców Konkursu. Konkursy odbywają się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydentów Miasta Gdańska i Sopotu

Załącznik Rozmiar
Konkurs Prac Magisterskich 848.27 KB
Konkurs Prac Licencjackich 1.28 MB
Data publikacji
2021-10-20
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 20 Październik 2021, 07:18 Ostatnia modyfikacja: środa, 20 Październik 2021, 07:19