Dyżury Koleżeńskie w ramach wsparcia psychologicznego :)

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Ruszają Dyżury Koleżeńskie!

Masz obawy przed spotkaniem z psychologiem? Chciałbyś/Chciałabyś po prostu porozmawiać?

Od listopada w naszym Centrum wprowadzamy spotkania „Pogadajmy – dyżury koleżeńskie” w formie walk-in, podczas których studenci oraz pracownicy UG będą mieli możliwość porozmawiać z naszymi wolontariuszami – studentami psychologii. Aby móc w nich uczestniczyć – wybierz dogodny Ci termin i spróbuj się połączyć przez MS Teams z wybranym wolontariuszem. Dyżury w listopadzie:

Zapraszamy!

Krótkie notatki o nas 

Damian Brohs

Jestem studentem 4. roku psychologii na ścieżce psychoseksuologia. W przyszłości chciałbym pracować z osobami narażonymi na wykluczenie społeczne – mniejszości seksualne, osoby osoby zadłużone, uzależnione od substancji psychoaktywnych. Poza tematyką seksualności interesuje się neuropsychologią, psychologią różnic indywidualnych oraz psychologią emocji. Prywatnie jestem pasjonatem kina i muzyki – słucham czegoś nowego na okrągło, a czasami sam próbuję coś stworzyć.

Julia Godzwon

Jestem studentką piątego roku psychologii Uniwersytetu Gdańskiego i bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten kierunek. W toku studiów realizuję specjalność neurobiopsychologia, co ściśle wiąże się z moimi zainteresowaniami z tej dziedziny nauki – neuropsychologią i fizjologią człowieka. Od 2018 roku jestem członkiem Koła Badań Psychologicznych Experior, w ramach którego miałam okazję uczestniczyć w konferencjach, projektach i badaniach naukowych. Od 2021 roku udzielam się także jako wolontariuszka w Fundacji Mózg na Fali, biorąc udział w działaniach edukacyjnych związanych ze zdrowiem psychicznym. W przyszłości chciałabym pracować jako psycholog praktyk (obecnie najbliżej mi do obrania drogi psychoterapeutki), a być może zdecyduję się również kontynuować rozwój naukowy. Prywatnie interesuje mnie historia sztuki oraz teatr. Czas wolny najchętniej spędzam w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół. Od czasu do czasu haftuję i uczę się języka włoskiego. Lubię też śpiewać i gram na gitarze.

Julia Mackiewicz

Medytacja, filozofia, historia, kultury świata, granie na wszystkich instrumentach, które wpadną mi w ręce (czasem lepiej, czasem gorzej) – to kilka z moich osobistych zainteresowań. Prywatnie również fanka pratchettowskiego poczucia humoru! Raczej należę do osób, które nie potrafią usiedzieć w miejscu i ciągle muszą coś robić – dlatego też udzielam się tutaj, w Centrum. Studiuję na 4 roku psychologii i nie ukrywam, że wiążę z tym kierunkiem swoją przyszłość. Do tej pory pracowałam głównie z dziećmi, lecz wierzę, że w każdym dorosłym jest również sporo z dziecka i warto po nie w sobie czasem sięgnąć  Tak samo, jak warto sięgnąć po pomoc lub nawet zwykłą rozmowę i zaufać drugiemu człowiekowi, by uzyskać wsparcie i przytulić własne, wewnętrzne dziecko.

Emilia Motyka-Radłowska

Moim głównym zainteresowaniem z zakresu psychologii jest szeroko pojęta tematyka dzieci i młodzieży oraz rodziny. Jestem w trakcie kursu podstawowego terapii TSR. Posiadam uprawnienia edukatora seksualnego. Ważną rolę w moim życiu pełni sport – joga, biegi długodystansowe, wspinaczka. 

Data publikacji
2021-10-29
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 29 Październik, 2021 - 10:59; osoba wprowadzająca: Weronika Wolska Ostatnia zmiana: piątek, 29 Październik, 2021 - 10:59; osoba wprowadzająca: Weronika Wolska