19. edycja Programu Kariera - płatne staże dla studentów

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Studenci i doktoranci z całej Polski mogą zgłaszać się na staże w ramach 19. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu. W tym roku 30 firm z całej Polsce oferuje około 100 staży w kilkunastu różnych branżach. Wszyscy uczestnicy Programu otrzymują wynagrodzenie - min. 3500 zł/miesiąc.

Więcej informacji dostępnych jest na programkariera.pl

Dotychczasowe obserwacje i rozmowy z rekruterami pokazują, że członkowie studenckich kół naukowych mają większe szanse na rynku pracy w porównaniu do studentów bez takiego doświadczenia - i to bez względu na obszar, w którym działa dane koło.

2022-04-08
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 8 Kwiecień, 2022 - 15:43; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska Ostatnia zmiana: piątek, 8 Kwiecień, 2022 - 15:45; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska