Panel dotyczący Uniwersytetu Gdańskiego w ramach II Kongresu Młodej Nauki

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Kongres Młodej Nauki już po raz drugi odbywa się na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach Kongresu nie mogło zabraknąć panelu, którego tematyka będzie odnosiła się do największej uczelni tego typu na Pomorzu.

Do udziału zapraszamy wszystkich badaczy których zainteresowania obracają się wokół tematyki szkolnictwa wyższego i uwzględniają Uniwersytet Gdański oraz uczelnie, z połączenia których UG powstało ponad 50 lat temu.

Mamy nadzieję że szczególnie pracownicy, doktoranci i studenci UG skorzystają z możliwości wygłoszenia prelekcji o swojej Alma Mater.

W ramach panelu wystąpić będą mogli między innymi historycy, pedagodzy, politolodzy, badacze procesów społecznych.

Opiekunem Naukowym Panelu jest dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG, autor licznych prac naukowych z zakresu historii a także Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia. Zapisy na ten i inne panele na stronie https://kongresmlodejnauki.pl/referat-plakat/

2022-05-17
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 17 Maj, 2022 - 10:20; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska Ostatnia zmiana: wtorek, 17 Maj, 2022 - 10:20; osoba wprowadzająca: Magdalena Nieczuja-Goniszewska