Współpraca się opłaca - konkurs dla kół naukowych

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konkursu dla kół naukowych „Mistrzowie współpracy Fahrenheita”. Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów zrzeszonych w kołach naukowych Uczelni Fahrenheita (PG, UG, GUMed).

Warunkiem udziału jest realizacja projektu przez minimum dwa koła naukowe lub jedno międzyuczelniane z różnych Uczelni Fahrenheita.

Z początkiem nowego roku akademickiego wasze głowy na pewno są pełne nowych, ciekawych pomysłów. Warto wykorzystać tę szansę, nawiązać nowe przyjaźnie i podjąć współpracę z innymi studentkami i studentami z Uczelni Fahrenheita.

Łączna pula nagród wynosi 22 tys. zł.

Nagrody na realizację zwycięskich projektów zostały ufundowane przez trzech rektorów:

10 tys. zł nagroda główna,

7 tys. zł za drugie miejsce,

5 tys. zł za trzecie miejsce.

W ramach konkursu można zgłosić projekt w jednej z kategorii:

• aktywizacja studenckiego życia kulturalnego lub sportowego,
  • działania na rzecz promocji zdrowego trybu życia,
  • działania na rzecz ochrony środowiska,
  • innowacje, nowe technologie,
  • działalność na rzecz środowiska lokalnego,
  • popularyzacja nauki.

Projekt może dotyczyć również jednej z ośmiu dyscyplin naukowych, do których należą nauki humanistyczne, inżynieria i technologia, nauki medyczne i o zdrowiu, nauki rolnicze, nauki społeczne, nauki przyrodnicze, teologia oraz sztuka.

Więcej informacji na naszej stronie:

Regulamin i harmonogram oraz formularz konkursowy znajdują się na stronie: https://faru.edu.pl/pl/mistrzowie-wspolpracy

Projekty można zgłaszać do 20 listopada

Serdecznie zachęcamy do nawiązania nowych współprac.

Trzymamy za Was kciuki!

Załącznik Rozmiar
Mistrzowie Współpracy Fahrenheita 1014.3 KB
2022-10-20