Zbiórka na rzecz podopiecznych schroniska dla zwierząt

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Wzorem ubiegłego roku Zespół Promocji wraz z Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej organizuje zbiórkę na rzecz podopiecznych schroniska dla zwierząt. Dzięki zaangażowaniu naszej społeczności akademickiej zeszłoroczna zbiórka zakończyła się dużym sukcesem. Liczymy, że i w tym roku aktywnie włączą się Państwo z nami do akcji.

Dary można przynosić do specjalnie oznakowanych kartonów w Rektoracie i na Wydziałach UG. Zbiórka trwa do 16 grudnia.

Lista najpilniejszych bieżących potrzeb Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Promyk”:

Karma:

• Gastrointestinal Royal Canine – sucha psy
  • Hypoalergenic Royal Canine – sucha psy
  • Hepatic Royal Canine – sucha psy
  • Renal Royal Canine - sucha psy
  • Renal Royal Canine – sucha koty
  • Obesity - sucha psy
  • Karma sucha profilowana dla piesków seniorów – Royal Canine, Eukanuba, itp.
  • Karma sucha koty dorosłe i kociaki – Acana, Josera
  • Puszki dla psów i kotów – Animonda, Dolina Noteci, Carnilove, Tundra
  • Karma Hypoalergenic koty - sucha i puszki
  • Tran Salmon Oil – Brite Care

Zakup karmy dla psów i kotów w schronisku to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wsparcie. Pamiętajmy o tym, że w schronisku przebywają najczęściej zwierzęta w różnym wieku i stanie zdrowia. Lepiej więc kupić mniej, ale lepszej jakościowo karmy.

Akcesoria:

• smycze
  • obroże – wszystkie rozmiary
  • szelki dla psów i kotów
  • aportery, konga
  • ubranka na zimę dla psów krótkowłosych i bez podszerstka (wszystkie rozmiary)
  • zabawki dla kotów, drapaki
  • pelet, żwirek do kuwet

Wyściółka - materiały które zbieramy:

• koce
  • poszwy
  • ręczniki
  • narzuty / kapy
  • dywaniki

Prosimy o NIE PRZYNOSZENIE rzeczy z wypełnieniem (kołder, poduszek), a także starych ubrań, wykładzin i dywanów.

Załącznik Rozmiar
Plakat 3.34 MB
2022-11-30
Pokaż rejestr zmian