Ogłoszenie o wolnym miejscu pracy - samodzielny księgowy

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Miejsce pracy Dział Księgowości Finansowej
Stanowisko Samodzielny księgowy
Wymiar etatu 1/1 etatu (umowa o pracę)

WYMAGANIA:
- wykształcenie  minimum średnie z zakresu finansów i rachunkowości (mile widziane wyższe)
- ogólna wiedza z zakresu rachunkowości
- ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- umiejętność pracy w zespole
PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- bieżąca dekretacja oraz ewidencja dowodów księgowych
- analiza zapisów księgowych w ujęciu syntetycznym i analitycznym
- sprawozdawczość w zakresie powierzonych zagadnień
WYMAGANE  DOKUMENTY:
- Curriculum  vitae
- Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
- Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach
- Kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje
Aplikacje proszę składać w Rektoracie UG  III piętro pokój 326, 80-309 Gdańsk ul. Bażyńskiego 8  lub na adres mailowy: ksiegowosc@ug.edu.pl w terminie do dnia 08 września 2017 r.
Uniwersytet Gdański  zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostali wyłonieni do dalszego procedowania.
W dokumentach prosimy o dodanie klauzuli ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji, w tym również tych prowadzonych w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Data publikacji
2017-08-18

Data publikacji: piątek, 18 Sierpień, 2017 - 13:22; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:16; osoba wprowadzająca: Grażyna Kuziak