Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Zapraszamy do udziału w badaniu "Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych" na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich. Badanie skierowane jest do wszystkich studentów (studiujących co najmniej rok) - zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem/molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami. Do badania zapraszamy również uczestników wymiany studenckiej. Badanie jest anonimowe.

Aby wziąć udział w badaniu, proszę kliknąć w link: http://badania.pbs.pl/studenci.pg.

W załączniku list Rzecznika Praw Obywatelskich.

Załącznik Rozmiar
List Rzecznika Praw Obywatelskich 1.51 MB
2017-10-11
Pokaż rejestr zmian