PTE: Konkurs na prace licencjackie i magisterskie

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku pragnie zaprosić do udziału w XXI edycji Konkursu Prac Magisterskich im. prof. Lucjana Hofmana oraz XIV edycji Konkursu Prac Licencjackich im. prof. Witolda Andruszlkiewicza.

Ideą konkursu jest promowanie absolwentów pomorskich wyższych uczelni poprzez tworzenie możliwości współpracy z przedsiębiorstwami w regionie. Konkursy poświęcone są współczesnym problemom ekonomicznym i innowacyjności w gospodarce ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na rozwój regionu gdańskiego.

Spośród nadesłanych do Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gdańsku prac magisterskich i licencjackich,  Kapituła konkursowa, w której zasiadają profesorowie wyższych uczelni z terenu Trójmiasta, wyłoni te, które będzie można określić mianem innowacyjnych, nieszablonowych i łamiących dotychczasowe schematy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie oraz nadsyłania prac dyplomowych w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2017 r. na adres:
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku
ul. Długi Targ 46/47, 80-830 Gdańsk
z dopiskiem: Konkurs Prac Magisterskich lub Licencjackich

Regulaminy konkursów w załącznikach.

2017-10-27
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 27 Październik, 2017 - 09:04; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:15; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski