Stypendia dla doktorantów od Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
Do 30 kwietnia 2018 r. można składać wnioski w ramach konkursu Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation. Konkurs adresowany jest do osób, które posiadają dyplom inżyniera z uczelni wyższej w Polsce i studiują na polskiej uczelni, lub w instytucie naukowym w celu uzyskania tytułu doktora. Przyznane zostaną dwa stypendia w wysokości 4 000 dolarów kanadyjskich (ok. 11 000 zł).
Wnioski mogą składać tylko obywatele polscy, którzy mieszkają w Polsce. Kompletny wniosek zgłoszeniowy musi zawierać następujące elementy:
  • wypełniony formularz zgłoszeniowy;
  • potwierdzona przez dziekanat kopia dyplomu (dyplomów);
  • potwierdzona przez dziekanat kopia strony indeksu z wynikiem;
  • opinia promotora (max. 150 słów);
  • dwie opinie samodzielnych pracowników naukowych max. 150 słów każda (opinie recenzentów będą uwzględnione);
  • zaświadczenie z uczelni potwierdzające otwarcie przewodu doktorskiego;
  • curriculum vitae;
  • adres zwrotny - naklejka lub osobna strona z adresem.
O przyjęciu zgłoszenia decyduje data stempla pocztowego.

2017-12-28
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 28 Grudzień, 2017 - 08:20; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:14; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski