Platforma e-learningowa z systemem szkoleń antykorupcyjnych

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Centralne Biuro Antykorupcyjne w ramach projektu „Rozwój systemu szkoleń antykorupcyjnych” realizowanego przy dofinansowaniu środków Komisji Europejskiej uruchomiło pierwszą w Polsce, ogólnodostępną, dwujęzyczną platformę e-learningową, zawierającą szkolenia antykorupcyjne dedykowane pracownikom administracji państwowej i samorządowej oraz studentom.

Platforma ma na celu przekazanie wiedzy o zagrożeniach korupcyjnych w sposób przystępny i atrakcyjny wizualnie. Przedstawione treści zostały podzielone na trzy moduły tematyczne. Każdy blok zakończony jest testem wiedzy, którego pomyślne zaliczenie skutkuje otrzymaniem stosownego certyfikatu.

Dostęp do treści zawartych na platformie możliwy jest po zarejestrowaniu się na stronie internetowej https://szkolenia-antykorupcyjne.edu.pl/

2018-03-08
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 8 Marzec, 2018 - 13:41; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:12; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski