Szkolenie z pisania wniosków do konkursu „Szybka Ścieżka” PO IR

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

25 i 26 kwietnia 2018 r. we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii zapraszamy na interaktywne, bezpłatne szkolenia z pisania wniosków do konkursu „Szybka Ścieżka” PO IR. Celem szkoleń jest przygotowanie przedsiębiorców do tworzenia projektów B+R, zapoznanie z podstawowymi zasadami procesu przygotowania projektów, jak również przybliżenie zasad aplikowania. Podczas spotkań poruszone zostaną zagadnienia związane m.in.: ze specyfiką prac B+R, sposobami ochrony własności intelektualnej, wymaganymi zasobami, analizą rynku, planowaniem, kosztami kwalifikowalnymi, zasadą konkurencyjności i zasadami pomocy publicznej.

Więcej szczegółowych informacji oraz formularz rejestracji dostępne są 25 kwietnia 2018 r. tutaj i 26 kwietnia 2018 r. tutaj

2018-04-19
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 19 Kwiecień, 2018 - 15:22; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski Ostatnia zmiana: wtorek, 24 Kwiecień, 2018 - 13:11; osoba wprowadzająca: Tadeusz Zaleski