Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Prezydent Miasta Gdyni ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Gdyni. Temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z rozwojem Gdyni, podnoszeniem jej konkurencyjności oraz posiadać związek z przyjętymi przez samorząd miasta planami i programami.

Do konkursu można zgłaszać:

- prace inżynierskie,

- magisterskie oraz

- doktorskie.

W konkursie mogą wziąć udział:

• autorzy prac, których obrona  na ocenę bardzo dobrą odbyła się w okresie między 1 stycznia 2013 r. a 16 lipca 2018

Zgłoszenia prac do konkursu mogą dokonywać:

autorzy,  a także

• uczelnie oraz promotorzy i recenzenci za zgodą autora.

Prace raz zgłoszone nie mogą być zgłaszane  w  kolejnej edycji konkursu.

Do pracy dołącza się :

• wypełniony formularz zgłoszeniowy;

• potwierdzenie obrony pracy ( wraz z uzyskana oceną) wydane przez władze uczelni.

Dla autorów najlepszych prac przygotowano następujące nagrody:

w kategorii prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich:

•  nagroda – w wysokości 5 000 zł.

w kategorii prac dyplomowych doktorskich:

•  nagroda – w wysokości 5 000 zł.

Prace, w wersji drukowanej w 1 egzemplarzu wraz z załącznikami należy przesłać pocztą na adres:

Wydział Strategii UM

al. Marszałka Piłsudskiego 52/54,   81-382 Gdynia z dopiskiem ”Konkurs – praca dyplomowa”

Termin nadsyłania prac:

do 20 lipca 2018

Więcej informacji:

Strona internetowa konkursu

2018-05-08
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 8 Maj, 2018 - 11:30; osoba wprowadzająca: Alicja Paczuska Ostatnia zmiana: wtorek, 8 Maj, 2018 - 11:31; osoba wprowadzająca: Alicja Paczuska