Polskie Towarzystwo Informatyczne ogłasza XXXV ogólnopolski konkurs na najlepsze prace magisterskie z informatyki.

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Celem konkursu jest podnoszenie poziomu prac magisterskich z zakresu informatyki, wymiana i porównanie doświadczeń i osiągnięć poprzez prezentację najlepszych prac magisterskich, propagowanie PTI wśród młodzieży studenckiej oraz zadzierzgnięcie więzi pomiędzy dyplomantami a Towarzystwem.

Uczestnicy konkursu:

wszyscy dyplomanci studiujący na wyższych uczelniach w Polsce (również obywatele innych krajów), których prace

dyplomowe dotyczą informatyki

Warunki  uczestnictwa:

do konkursu można zgłaszać prace magisterskie z informatyki, które zostały  obronione od 1.10.2017 do 30.09.2018,

• zgłoszenia prac dokonuje autor.

Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

pracę dyplomową,

wypełnioną przez autora (autorów) formularz,

zaświadczenie z uczelni, że zgłoszona na konkurs praca została obroniona jako praca magisterska w wymaganym

przez Organizatora terminie.

Nagrody:

•  I nagroda –  5 000 zł

• II nagroda –  4 000 zł

• III nagroda -  3 500 zł

Trzy wyróżnienia po 2 500 zł.

Prace należy przesłać na adres:

Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego we Wrocławiu

Termin nadsyłania prac:

do 10 października 2018

Więcej informacji:

Strona internetowa konkursu

2018-06-21
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 21 Czerwiec, 2018 - 10:26; osoba wprowadzająca: Alicja Paczuska Ostatnia zmiana: czwartek, 21 Czerwiec, 2018 - 10:26; osoba wprowadzająca: Alicja Paczuska