Informacja dotycząca podpisania umowy oraz możliwości zamawiania artykułów biurowych. | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Informacja dotycząca podpisania umowy oraz możliwości zamawiania artykułów biurowych.

Dział Zamówień Publicznych uprzejmie informuje, że przeprowadzono postępowanie przetargowe nr: A120-211-125/18/MB   na : „sukcesywną dostawę papieru, artykułów i urządzeń biurowych na potrzeby  Uniwersytetu Gdańskiego”, w wyniku którego została zawarta umowa z firmą:

P.H.-U. PORTAL  Sp. z o.o.
ul. Strzelców Karpackich 6A/15
80-041 Gdańsk

Umowa obowiązywać będzie przez 24 miesiące lub do wyczerpania wartości umowy – w zależności od tego co nastąpi  pierwsze.

W sprawie bezpośredniej realizacji umowy przedstawicielem po stronie Wykonawcy jest:

Pani  Elżbieta Kusz nr tel.:  58 762 2108, e- mail: portalgd@portalgd.pl

• Dostawy sukcesywne będą realizowane na podstawie zamówień składanych w  Systemie Zamówień Wewnętrznych (sklepik UG) - składanych przez jednostki organizacyjne Uczelni, transportem Wykonawcy i na jego koszt, wraz z wyładunkiem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego).
  • Termin dostawy maksymalnie 2 dni robocze.
  • Upoważniony pracownik jednostki organizacyjnej, zainteresowany dostawą, w zakresie niniejszego postępowania, powinien mieć zapewnione źródło finansowania.
  • Zamówienia można składać w sklepiku UG począwszy od dnia 9 listopada br.

Faktury należy opracować w następujący sposób:

Zamówienie publiczne nr A120-211-125/18/MB
Przetarg nieograniczony

Dokumentacja znajduje się w Dziale Zamówień Publicznych

……………………………………………………
(data i podpis osoby dokonującej zamówienia)