fbpx V edycję konkursu "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG" | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

V edycję konkursu "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG"

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA ogłosił V edycję konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.

To już piąta edycja konkursu, który organizowany jest nieprzerwanie od 2015 roku. Przeznaczony jest dla studentów oraz doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów i pomysłów z obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGNiG. Zwycięzca konkursu, w przypadku obustronnego zainteresowania podjęciem współpracy, będzie miał szansę na zrealizowanie swojego autorskiego pomysłu w PGNiG, otrzymując na ten cel kwotę do 400 tys. zł, zaś troje wyłonionych przez Kapitułę laureatów otrzyma nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio: 30, 20 i 10 tysięcy złotych. Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w konkursie jest możliwość uczestnictwa w międzynarodowej konferencji branżowej. Zgłoszenia za pomocą formularza można nadsyłać do 15 listopada br. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej PGNiG: www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig.

Image icon plakat.jpg1.06 MB