fbpx Spotkania informacyjne dotyczące 35. edycji konkursu Narodowego Centrum Nauki. | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Spotkania informacyjne dotyczące 35. edycji konkursu Narodowego Centrum Nauki.

Prorektor ds. Nauki UG oraz Biuro Zarządzania Projektami Naukowymi UG zapraszają na spotkania informacyjne dotyczące 35 edycji konkursu Narodowego Centrum Nauki.

Spotkanie nt. PRELUDIUM 18 odbędzie się 25.11.2019 r. o godz. 8:30-11:00 w sali D3 Wydziału Chemii UG, ul. Wita Stwosza 63.

Spotkanie nt. OPUS 18, SONATA 15, PRELUDIUM BIS 1 odbędzie się 25.11.2019 r. o godz. 12:00-16:10 w sali 411 Rektoratu UG, ul. Bażyńskiego 8.

Spotkania poprowadzi Pani dr inż. Ewelina Szymańska-Skolimowska - Koordynator Dyscyplin w dziale Nauk Ścisłych i Technicznych NCN.

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie poprawnie wypełnionego zgłoszenia (w załączeniu) na adres projektynaukowe@ug.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!