fbpx Ogłoszenie ws. wyborów do komitetów PAN | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Ogłoszenie ws. wyborów do komitetów PAN

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.

Szanowni Państwo,

Wybory członków do komitetów PAN na kadencję 2020-2023 są w tym roku po raz pierwszy prowadzone droga elektroniczną. Stworzone do tego celu narzędzie, system wyborczy, dobrze pełni swoją funkcję, natomiast nieco mniej sprawnie zadziałał przekaz informacji. W związku z głosami o zbyt późnym przekazaniu w niektórych uczelniach informacji do wszystkich zainteresowanych o rozpoczęciu rejestracji kandydatów do komitetów naukowych PAN informuję, że system wyborczy zostanie ponownie otwarty w dniu 29 listopada i pozostanie otwarty do 6 grudnia (godz. 23:59).

Wejście do systemu wyborczego znajduje się tutaj: https://wyborykomitety.pan.pl
Wszystkie informacje dotyczące procesu rejestracji zamieszczone są w menu „instrukcja wyborcza" - plik .pdf pt.: „Instrukcja do glosowania".

Ponowne otwarcie systemu ma umożliwić zarejestrowanie się osobom uprawnionym, które nie zrobiły tego w dniach 12-20 listopada br. Uwaga: Osoby, które wcześniej dokonały prawidłowo rejestracji nie muszą podejmować żadnych działań. Osoby, które popełniły błędy przy rejestracji, np. w danych osobowych, nr ORCID lub błędnie wybrały komitet czy opcję „głosuję" – „kandyduję" będą miały w tym czasie możliwość ich poprawienia.

Wybory do komitetów (głosowanie w systemie wyborczym) odbędą się zgodnie z zamieszczonym na stronie https://wyborykomitety.pan.pl harmonogramem. Prosimy o zalogowanie się do systemu wyborczego i zagłosowanie w dniach 16-20 grudnia 2019 r. W dniu rozpoczęcia głosowania, tj. 16 grudnia, wszyscy prawidłowo zarejestrowani wyborcy otrzymają drogą elektroniczną przypomnienie o głosowaniu.

Z wyrazami szacunku,

Romuald Zabielski