Jesteś tutaj

XI Polska Konferencja Chromatograficzna „Chromatografia w farmacji i bioanalizie” oraz 24th International Symposium on Electro- and Liquid Phase-Separation Techniques (ITP2017)

Miejsce:
Sopot, ul. Powstańców Warszawy 10, Hotel Sheraton
Data i czas wydarzenia:
10.09.2017 - 08:00 do 13.09.2017 - 20:00
Organizator:
Gdański Uniwersytet Medyczny

Szanowni Państwo,

W imieniu Profesora Michała Markuszewskiego, Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego, oraz Profesora Romana Kaliszana, Honorowego Przewodniczącego Komitetu Naukowego, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XI Polskiej Konferencji Chromatograficznej, odbywającej się pod hasłem: „Chromatografia w farmacji i bioanalizie” oraz 24th International Symposium on Electro- and Liquid Phase-Separation Techniques (ITP2017).

Obie konferencje odbędą się równolegle w dniach 10-13 września 2017 w Sopocie i są kontynuacją wieloletnich tradycji zarówno Polskich Konferencji Chromatograficznych jak i międzynarodowych konferencji ITP, mających na celu zaprezentowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie metod separacyjnych.

Celem obu Konferencji jest podsumowanie informacji na temat aktualnego postępu w zakresie technik rozdzielania i ich zastosowania w różnych dziedzinach, ze szczególnym uwzględnieniem analiz farmaceutycznych, biomedycznych oraz środowiskowych.

Poprzez połączenie obu wydarzeń mamy nadzieję na stworzenie unikatowego forum zarówno do wymiany doświadczeń, jak i do nawiązania współpracy w zakresie prowadzonych badań pomiędzy naukowcami z Polski oraz całego świata.

Więcej szczegółów dotyczących tematyki konferencji, zaproszonych wykładowców, rejestracji, zgłaszania streszczeń, opłat konferencyjnych oraz ważnych terminów znajdziecie Państwo na stronie konferencji:

www.pkchrom2017.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w organizowanych konferencjach oraz uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie powyższych informacji wśród Państwa współpracowników.

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny XI Polskiej Konferencji Chromatograficznej oraz ITP2017