fbpx Jak zamienić pomysły na biznesowy zysk? | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jak zamienić pomysły na biznesowy zysk?

Miejsce:
Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Stadion Energa
Data i czas wydarzenia:
16.11.2017 - 09:30 do 16:00
Organizator:
STARTER & KLASTER ICT Interizon

Konferencja VENTURE DAY (16 listopada 2017 r., czwartek, 9:30 - 16:00) to wyjątkowa okazja do spotkania ekspertów oraz do dyskusji nad przełomowymi innowacjami z branży portowo logistycznej i e-zdrowie

W tym roku odbędzie się piąta edycja konferencji. Wezmą w niej udział przedstawiciele funduszy venture capital oraz przedsiębiorcy, managerowie, dyrektorzy firm/korporacji, a także przedstawiciele świata nauki. Będą uczestniczyć w prelekcjach ekspertów i dyskutować o komercjalizacji innowacji, inwestycjach w startupy czy projekty badawczo-rozwojowe. W tym roku tematykę zdominują innowacje z obszaru dwóch branż: gospodarki morskiej i logistycznej oraz opieki zdrowotnej.

Pomysł, nawet najgenialniejszy, niewiele znaczy, jeżeli nie zostanie rozwinięty, opisany, zwizualizowany i – przede wszystkim – wdrożony. Jeżeli za pomysłem nie pójdzie energia włożona w jego realizację zostanie tylko… genialnym pomysłem.

O tym, jak pomysły, które powstają w głowach pasjonatów, naukowców, pracowników ośrodków badawczo-rozwojowych i przedsiębiorców komercjalizować będziesz mógł porozmawiać już 16 listopada 2017 r. w Gdańsku podczas konferencji Venture Day.

Konferencja VENTURE DAY to wyjątkowa okazja do spotkania ekspertów oraz do dyskusji i zainspirowania się ciekawymi, świeżymi spojrzeniami na innowacje i skuteczność biznesową takich pomysłów.

Czy może Cię tam zabraknąć? Naszym zdaniem – zdecydowanie nie!

Partnerami merytorycznymi konferencji są:

Partnerzy Strategiczni:

Patronat honorowy:

Szczegółowe informacje o przebiegu konferencji oraz prelegentach, a także możliwość rejestracji udziału znajdziesz na stronie www.ventureday.pl

Śledź też konferencję na facebooku: https://www.facebook.com/ventureday/

Zapraszamy!

Organizatorzy Venture Day
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Pomorski Klaster ICT Interizon

Venture Day 1Venture Day 2Venture Day 3Venture Day 4Venture Day 5Venture Day 6Venture Day 7Venture Day 8