fbpx Stygmatyzacja, dyskryminacja a przestępstwa z nienawiści | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Stygmatyzacja, dyskryminacja a przestępstwa z nienawiści

Miejsce:
Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4, Wydział Nauk Społecznych UG, audytorium S 205
Data i czas wydarzenia:
14.11.2017 - 09:30 do 14:45
Organizator:
Zakład Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku

W imieniu Zakładu Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zapraszamy na konferencję naukowo–szkoleniową pt. „Stygmatyzacja, dyskryminacja a przestępstwa z nienawiści”.

Konferencja odbędzie się 14 listopada 2017 r. (wtorek) w godzinach 9:30 – 14:45 w auli audytoryjnej S 205 Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk, ul Bażyńskiego 4).

Konferencja ma charakter otwarty i adresowana jest do służb odpowiedzialnych za szeroko rozumiane bezpieczeństwo na terenie województwa pomorskiego (policji, straży miejskiej, straży granicznej), do  pedagogów, nauczycieli, terapeutów, prawników, studentów, przedstawicieli instytucji działających w przedmiotowym obszarze tematycznym.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Mając na względzie sprawną organizację prosimy o mailowe potwierdzenie przybycia na konferencję z podaniem liczby osób na adres konferencjanaukowa2016@wp.pl

Przewodnicząca Komitetu Naukowego Konferencji

prof. dr hab. Beata Pastwa–Wojciechowska