fbpx 10th Use of Algae for Monitoring Rivers and Comparable Habitats | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

10th Use of Algae for Monitoring Rivers and Comparable Habitats

Miejsce:
The Institute of Oceanography, University of Gdansk, Al. Marszałka Piłsudskiego 46, Gdynia
Data i czas wydarzenia:
12.09.2018 - 10:00 do 13.09.2018 - 17:30
Organizator:
University of Gdansk, Faculty of Oceanography and Geography, Adam Mickiewicz University in Poznan, Faculty of Biology

Od 12 do 13 września 2018 r. na Wydziale Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się międzynarodowe sympozjum "Use of Algae for Monitoring Rivers and Comparable Habitats". Zostało ono objęte patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Marszałka województwa pomorskiego, Prezydenta Gdańska oraz Prezydenta Gdyni.

Sympozjum będzie świetną okazją do wymiany poglądów i zapoznania się z najnowszymi metodami oraz technikami służącymi udoskonalaniu oceny jakości środowiska wodnego. Towarzyszyć mu będą również warsztaty poświęcone taksonomii najważniejszych grup glonów wykorzystywanych w monitoringu wód.

W celu zapoznania się ze szczegółami wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sympozjum: uamrich2018.ug.edu.pl.

Studenci, którzy chcą wziąć udział w konferencji, dzięki naszym sponsorom, mogą ubiegać się o całkowite pokrycie kosztów wpisowego.

W imieniu komitetu organizacyjnego, dr Aleksandra Zgrundo, dr Justyna Kobos i dr Filip Pniewski.