fbpx XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Zarządzanie wartością” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Zarządzanie wartością”

Miejsce:
Gdańsk - Sztokholm (rejs promem do Szwecji)
Data i czas wydarzenia:
06.10.2018 - 08:00 do 09.10.2018 - 20:00
Organizator:
Katedry: Ekonomiki Przedsiębiorstw oraz Bankowości i Finansów Uniwersytetu Gdańskiego, przy współpracy z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej
Zapraszamy do udziału w XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Zarządzanie wartością” organizowanej przez Katedry: Ekonomiki Przedsiębiorstw oraz Bankowości i Finansów Uniwersytetu Gdańskiego, przy współpracy z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej.

Konferencja odbędzie się podczas rejsu promem do Szwecji w terminie 6-9 października 2018 roku.

W ramach konferencji zachęcamy Państwa również do publikowania artykułów w czasopiśmie  Zarządzanie i Finanse (10 p. wg MNiSW).
Szczegóły organizacyjne dotyczące konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej - http://konferencja.wzr.ug.edu.pl/
KALENDARIUM:
  1. Rejestracja udziału za pomocą formularza elektronicznego (dostępny na stronie Konferencji w zakładce „zgłoszenie”) – do 31 maja 2018 r.
  2. Dokonanie opłaty konferencyjnej – do 15 czerwca 2018 r.
  3. Przesłanie pełnych tekstów artykułów drogą elektroniczną na adres:zwp@ug.edu.pl . Tekst należy sformatować zgodnie z wytycznymi wydawnictwa – szablon dostępny na stronie konferencji – do 30 czerwca 2018 r.
  4. Konferencja – 6-9 października 2018 r.

Uczestnicy wygłaszający referaty otrzymają Certyfikaty uczestnictwa.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego raz jeszcze serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń. Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym Informatorze.

Komitet Organizacyjny