fbpx Międzynarodowa Konferencja Naukowa: „Kongres Restrukturyzacyjny” przy Europejskim Kongresie Finansowym | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Miejsce:
Sopot, ul. Armii Krajowej 101, Wydział Zarządzania UG oraz Gdańsk, Traugutta 79, Wydział Zarządzania i Ekonomii
Data i czas wydarzenia:
20.06.2018 - 09:00 do 21.06.2018 - 15:30
Organizator:
Wydział Zarządzania UG, Wydział Ekonomiczny UG, Wydział Zarządzania i Ekonomii PG, Szkoła Główna Handlowa i Europejski Kongres Finansowy

W ramach współorganizacji części naukowej Europejskiego Kongresu Finansowego Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, wraz z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, organizują 20 i 21 czerwca 2018 r. Międzynarodową Konferencję Naukową: Kongres Restrukturyzacyjny.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Zarządzania UG, w trakcie sesji panelowych EKF w Hotelu Sheraton w Sopocie, a także na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Poza niezwykle szerokim spektrum podejmowanych tematów z zakresu ekonomicznych i prawnych aspektów restrukturyzacji przedsiębiorstw, w drugiej części Konferencji odbędą się warsztaty restrukturyzacyjne. Na konferencję przyjął również zaproszenie prof. Levent Altinay, który wygłosi odczyt na temat publikowania w czasopismach naukowych z listy A.

W Kongresie Restrukturyzacyjnym swoje uczestnictwo potwierdzili m.in.: Dr Lukas  Fecker (VP International, TMA Global); Jukka Pekka Joensuu (President, EACTP); Dr Volker Beissenhirtz (Board Member, EACTP), Dorian Macovei (Managing Director, EMSA Capital), Maria Pukszto (Partner, Dentons) Ronald Given (Partner, Wolf Theiss) Jonathan Nighswander (Chatham Lane Capital).

Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej kongresu.