fbpx Gdańsk jest kluczem do wszystkiego. W poszukiwaniu genius loci miasta | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Gdańsk jest kluczem do wszystkiego. W poszukiwaniu genius loci miasta

Miejsce:
Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 55, Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego
Data i czas wydarzenia:
30.11.2018 - 09:00 do 01.12.2018 - 15:00
Organizator:
Naukowe Koło Historyków UG oraz Wydział Historyczny UG

Naukowe Koło Historyków UG

Wydział Historyczny UG

mają zaszczyt zaprosić do udziału w studencko-doktoranckiej konferencji naukowej

„Gdańsk jest kluczem do wszystkiego. W poszukiwaniu genius loci miasta”

Konferencja odbędzie się od 30 listopada do 1 grudnia 2018 r., na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 55).

Konferencja skierowana jest do wszystkich studentów oraz doktorantów zainteresowanych różnymi aspektami historii miasta Gdańska.

W pierwszym dniu konferencji przewidziany jest także panel ekspercki, w którym udział wezmą znawcy historii Gdańska – pracownicy naukowi Uniwersytetu Gdańskiego.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 listopada 2018 r. na e-mail: gdanskkonferencja@wp.pl. Plakat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy w załącznikach.

Więcej informacji na stronie WWW Naukowego Koła Historyków UG.

Plakat konferencji