fbpx Konferencji Naukowej TranSopot „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Konferencji Naukowej TranSopot „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku”

Miejsce:
Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Armii Krajowej 119/121, 81– 824 Sopot
Data i czas wydarzenia:
27.05.2019 - 10:00 do 29.05.2019 - 12:30
Organizator:
Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, Katedry Transportu i Logistyki

TranSopot

W dniach 27-29 maja 2019 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się kolejna edycja Konferencji Naukowej TranSopot pod hasłem „Wyzwania rozwoju transportu w XXI wieku”.

Konferencja TranSopot 2019 jest kontynuacją spotkań, organizowanych od 1992 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, poświęconych kierunkom rozwoju sektora transportu. Celem tego wydarzenia jest wymiana poglądów i dyskusja nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu oraz integracja środowisk naukowych i praktyków gospodarczych z branży TSL. W programie konferencji znajdą się m.in.:

• Dyskusje w ramach sesji plenarnych i tematycznych, poświęcone następującym obszarom problemowym: zrównoważony rozwój transportu; ekonomiczne aspekty innowacji i postępu technicznego w transporcie; przedsiębiorstwa transportowe – uwarunkowania przetrwania i przesłanki rozwoju; mobilność miejska;
  • Debata z praktykami;
  • Panele dla Młodych Naukowców;
  • Wyjazd studyjny na Wybrzeże Słowińskie.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.transopot.ug.edu.pl/

ZAPRASZAMY do udziału w konferencji