fbpx The 1st International Scientific and Practical Conference „LABOR CAPITAL IN THE CONDITIONS OF EUROPEAN INTEGRATION: THE EXPERIENCE OF UKRAINE AND THE REPUBLIC OF POLAND” | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Jesteś tutaj

Miejsce:
Wydział Prawa i Administracji, sala Rady Wydziału
Data i czas wydarzenia:
24.05.2019 - 08:30
Organizator:
Koło Naukowe Prawa Pracy Uniwersytetu Gdańskiego, Katedra Prawa Pracy Wydziału Prawa i Administracji UG, Kijowski Uniwersytet Prawa Narodowej Akademii Nauk Ukrainy

Już 24 maja 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się The 1st International Scientific and Practical Conference „LABOR CAPITAL IN THE CONDITIONS OF EUROPEAN INTEGRATION: THE EXPERIENCE OF UKRAINE AND THE REPUBLIC OF POLAND”. Wydarzenie jest poświęcone zatrudnianiu cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem obywateli Ukrainy. Konferencja odbędzie się częściowo za pośrednictwem Skype’a.

Harmonogram wydarzenia:
od 8:30 – rejestracja uczestników
9:30 – otwarcie i sesja plenarna
11:00 – dyskusja „The Role of the Social Partners in Preserving Labor Potential”
12:30 – przerwa
13:00 – panel studencki
15:30 – zamknięcie wydarzenia

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w Konferencji, prosimy o wiadomość na adres e-mail: knppracyug@gmail.com. Organizatorzy przygotują pakiety konferencyjne oraz certyfikaty dla uczestników, którzy dokonają zgłoszenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2052437058399353/