fbpx Zaproszenie na seminarium podsumowujące projekt migracyjny | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Zaproszenie na seminarium podsumowujące projekt migracyjny

Miejsce:
Wydział Nauk Społecznych (skrzydło B, parter, sala B214)
Data i czas wydarzenia:
29.11.2019 - 10:00
Organizator:
Wydział Nauk Społecznych

W imieniu zespołu badawczego realizującego międzynarodowy projekt badawczy pt. Obszary aktywności społecznej polskich migrantów w Niemczech. Studium porównawcze Berlina i Hamburga serdecznie zapraszamy na seminarium naukowe podsumowujące projekt oraz na wystawę fotograficzną, dokumentującą formy aktywności społecznej i gospodarczej polskich migrantek i migrantów w Berlinie i Hamburgu.

Seminarium odbędzie się w dniu 29 listopada br. w godz. 10.00-14.00 w gmachu Wydziału Nauk Społecznych (skrzydło B, parter, sala B214), natomiast wystawa będzie prezentowana w dniach 29 listopada – 2 grudnia br. w tym samym budynku, w jego części głównej (tzw. bęben) na 2. piętrze (poziom 400).

W załączeniu program seminarium.