fbpx Sukces drużyny kendo z UG | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Sukces drużyny kendo z UG

Studenci Uniwersytetu Gdańskiego zdobyli brązowy medal w kategorii drużynowej oraz srebrny i brązowy indywidualnie podczas akademickich zawodów Riga University Kendo Taikai 2014. Gratulujemy!

W skład „brązowej” drużyny Uniwersytetu Gdańskiego weszli: Aleksandra Trętowska (taisho) - studentka Wydziału Nauk Społecznych UG, Bartosz Barylski - student Wydziału Filologicznego UG oraz Piotr Horniatkiewicz - student Wydziału Prawa i Administracji UG.

Indywidualnie Piotr Horniatkiewicz zdobył srebrny zaś Bartosz Barylski brązowy medal mistrzostw. Z kolei  Aleksandra Trętowska została wyróżniona prestiżową nagrodą KANTOSHO (fighting spirit) w kategorii indywidualnej dla stopni KYU (uczniowskich) Riga Kendo Open 2014.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski
Treść wprowadzona przez: Krzysztof Klinkosz