fbpx Świąteczne Jajcowanie 2014 | Uniwersytet Gdański - University of Gdańsk

Świąteczne Jajcowanie 2014

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” wraz z Akademickim Centrum Kultury UG Alternator jak co roku przed Wielkanocą zapraszają na Świąteczne Jajcowanie czyli warsztaty tradycyjnych metod zdobienia jajek wielkanocnych woskiem.

Czas: 12 kwietnia 2014 r. godz. 12:00
Miejsce: Budynek Akademickiego Centrum Kultury UG Alternator, Gdańsk ul. Wita Stwosza 58, sala 41.

To wcale nie jest trudne. Wystarczy odrobina wyobraźni i podążanie za cennymi wskazówkami prowadzących, by w kilka minut wyczarować własną, niepowtarzalną pisankę.

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę dla wszystkich – dużych i małych. Doświadczenie lat ubiegłych wskazuje, że wyobraźnia uczestników warsztatów jest nieograniczona.

Uwaga, trzeba przynieść ze sobą ugotowane jajka (najlepiej białe) Zajęcia poprowadzą Asia Jadczak i Gosia Piątek.  Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami, pierwszeństwo uczestniczenia w zajęciach mają osoby, które zapiszą się telefonicznie 058 523 24 50 lub mailowo jantar@ug.gda.pl

Więcej: www.jantar.ug.gda.pl

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sebastian Zaborowski